• Свеж
Летни Сончогледи Црвена Чивава Ткаенина Стандардна Перница

Летни Сончогледи Црвена Чивава Ткаенина Стандардна Перница

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Стандардна Навлака за Перница од ткаенина со уметнички дела специфични за расата чивава. Додадете ја оваа шарена Навлака за Перници за украсување За Лето, Оваа Стандардна Навлака за Перници Од Ткаенина е Од летните Сончогледи на Колекцијата Богатства На Каролин. Карактеристики. Стандардно Бело на грб со уметнички дела на предниот дел на навлаката за перници. Материјал за отстранување на влага ткаенината за изведба што дише овозможува убаво искуство за спиење и покажува квалитет. Измијте ладен и сув медиум. Не е потребно пеглање. Материјал-влага фитил. Димензија-30 х 0.15 х 20.5 инчи. Тежина на предметот-0,25 килограми. Оваа Навлака за Перници е од категоријата Производи На Кучиња На Каролин Богатства. Целосното уметничко дело во боја на оваа стандардна навлака за перници ги трансформира нормалните стандардни перници за кревети во украсни перници или големи украсни перници за фрлање. Целосното уметничко дело во боја на оваа стандардна навлака за перници ги трансформира нормалните стандардни перници за кревети во украсни перници или големи украсни перници за фрлање. Овие разнобојни навлаки за перници или украсни навлаки за перници се направени од Богатствата На Каролина и печатени во Соединетите држави. Нема потреба да чувате дополнителни перници за фрлање на вашиот кревет или да имате перница со измама. Овие украсни стандардни навлаки за перници можат да ја украсат вашата соба за сезонска или празнична промена без многу напор. Подароци од чивава, колекционерски предмети од чивава.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата