• Свеж
Satенски сатенски траги миниматор градник, стил 3562

Satенски сатенски траги миниматор градник, стил 3562

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Трагите на бали сатенски траги за минимални градници ласкави без израмнување, така што облеката е подобро да се вклопи. Генијален дизајн ја слави вашата биста до 1-3/4 инчи. Независните ленти за удобност за удобност помагаат во олеснување на стресот на рамото. Seamed не-протеч чаши обезбедува дополнителен лифт и поддршка. Поддршката со перничиња, дава непречена поддршка. Сатен и измамени ткаенини додаваат елеганција.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата