• Свеж
Алпски Швајцарски Менс Пари Клип Вистинска Кожа Минималистички Тенок Преден Џеб Паричник

Алпски Швајцарски Менс Пари Клип Вистинска Кожа Минималистички Тенок Преден Џеб Паричник

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

СЛОБОДЕН Превозот Пролет Клип Предниот Џеб Паричник Од Алпски Швајцарски . Карактеристики На Производот : . Вистинска Кожа . ТЕНОК И КОМПАКТЕН - овој мал и тенок пружински клип (не магнет) паричник е со димензии 4 "х 3 1/8" х 3/8 " и совршено се вклопува во предниот или задниот џеб. ФУНКЦИОНАЛЕН-Нашиот тенок дизајн е стилски, елегантен и функционален. Одликувајќи се со 3 слотови за картички, 2 поголеми џебови за картички или сметки, 1 прозорец за ЛИЧНА КАРТА со отсечен палец и класичен клип за пролетни пари за да ги обезбедите вашите пари. СТИЛСКИ-удобна и модерна алтернатива на традиционалниот паричник со простор за сите ваши најважни работи. Достапни во различни бои, имаме совршен паричник за да одговара на вашиот личен стил. Алпски Швајцарски амблем надвор и разоткриено лого. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ - нашиот иновативен минималистички дизајн е изработен од најдобрата вистинска кожа за да се осигура дека вашиот паричник старее убаво и го издржува тестот на времето. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК-Доаѓа уредно спакуван во нашата алпска Швајцарска 100% рециклирана кутија за подароци. МСРП 3 35.00 . ТЕНОК И КОМПАКТЕН - овој мал и тенок пружински клип (не магнет) паричник е со димензии 4 "х 3 1/8" х 3/8 " и совршено се вклопува во предниот или задниот џеб. ФУНКЦИОНАЛЕН-Нашиот тенок дизајн е стилски, елегантен и функционален. Одликувајќи се со 3 слотови за картички, 2 поголеми џебови за картички или сметки, 1 прозорец за ЛИЧНА КАРТА со отсечен палец и класичен клип за пролетни пари за да ги обезбедите вашите пари. СТИЛСКИ-удобна и модерна алтернатива на традиционалниот паричник со простор за сите ваши најважни работи. Достапни во различни бои, имаме совршен паричник за да одговара на вашиот личен стил. Алпски Швајцарски амблем надвор и разоткриено лого. ИЗГРАДЕН ДА ТРАЕ - нашиот иновативен минималистички дизајн е изработен од најдобрата вистинска кожа за да се осигура дека вашиот паричник старее убаво и го издржува тестот на времето.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата