• Свеж
Дами Печатени Со Висока Јачина Брзи Суви Спортови Трчање Фитнес Јога Шорцеви Јога Сини XL

Дами Печатени Со Висока Јачина Брзи Суви Спортови Трчање Фитнес Јога Шорцеви Јога Сини XL

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дамски печатени Гаќи За Истегнување На Колковите Со Висок струк Трчање Фитнес Јога Панталони Карактеристики : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за Вашата Теретана 2.Тесниот дизајн ви овозможува да вежбате поудобно 3.Модниот дизајн прави да изгледате поладно, 4.Достојни јога панталони, се движат нагоре 5.Овој Дизајн Јога Хеланки и ќе ви го украде срцето! Шик и удобен, не можете да погрешите со овој неверојатен симпатичен врв! 6.Одлично За Спорт,Јога, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Информации за производот : Сезона : Лето,Пролет,Fall Пол : Жени Повод : Секојдневен,Материјал За Теретана : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Печатење : Секојдневна,Секси Должина : Редовно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1xwomenени Панталони Табела Со Големина : Големина На Половината Должина НА Колкот XL 76-84cm/29.92-33.07" 92-108cm/36.22-42.52" 26см/10.24" Големина : Xl Половината : 76-84см/29.92-33.07" Колк : 92-108см/36.22-42.52" должина : 26см/10.24" ЈОГА ШОРЦЕВИ. јога панталони за жени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата