• Свеж
Американски Менувач Зелени Жени Црна Менувач Копчето со 1. Вметнете Менувач Автоматски Прирачник Прилагодено Броди

Американски Менувач Зелени Жени Црна Менувач Копчето со 1. Вметнете Менувач Автоматски Прирачник Прилагодено Броди

DEN 255.84
Стока
Достапно е за нарачката

Дајте му на вашиот ентериер врвен изглед. Елитната серија на американскиот Менувач копчињата за менување се направени од најквалитетни компоненти што резултира со супериорно чувство при секоја смена. Секое копче за менување е дизајнирано и прилагодено во САД од квалификувани занаетчии со копчиња за менување кои имаат обучено око за секој детал. Американските копчиња за менување Менувачи нудат ексклузивна влошка со алуминиумски навој дизајнирана да се навртува на раката на менувачот. Треба да избегнувате копчиња за менување со поставени завртки или пластични делови бидејќи тие имаат тенденција да откажат или да се нишаат. Алуминиумските влошки се наоѓаат само на висококвалитетните копчиња за менување бидејќи не ' рѓосуваат како стандардните метални влошки. Секоја влошка е со навој од 16 х 1,50 и вклучува соодветна навртка за џем за лесна инсталација. Користете Го адаптерот за копче за самоубиство на американскиот Менувач броди за да го претворите секое копче за менување во копче на воланот броди и управувајте со леснотија. Карактеристики го враќа ergономското чувство на менувачот копчето за менување брзини може да додаде поинаков изглед на вашето возило лесно за инсталирање Боја На копчето За менување : Боја На Црн Дизајн : Зелен Дизајн : Зелена Женска База Вметнете Нишки Големина : М16 х 1,5 Вметнување Тежина : 0,4 фунти - ШКУ : ХФМН341422 Американски Менувач Зелени Жени Црно Копче За Менување Со М16 х 1,5 вметнете менувач автоматски прирачник обичај броди.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата