• Свеж
Марвел Blpnthr Fgrl Кофа

Марвел Blpnthr Fgrl Кофа

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Херој горе! Оваа кофа за лекување На Ноќта на Вештерките е совршен додаток за Костимот На Црн Пантер на вашето малечко. Одлично за трик или лекување и совршена големина што треба да ја држат мали раце. Издржливата конструкција овозможува употреба во текот на целата година за складирање на мали играчки и додатоци. Земете го заедно за возење со автомобил, спакувајте закуска за паркот или дополнителна забава при спиење! Фигуративната кофа На Црниот пантер на марвел. Совршен за трик или лекување. Издржлива конструкција. Карактеристики Црн Пантер. Официјално лиценциран производ. Совршена големина за мали раце; 5.57 "х 7 " х 7.5".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата