• Свеж
Велосипед Алуминиумска Легура Бамбус Цевка Капа Променлива Брзина Сопирачка 10 парчиња

Велосипед Алуминиумска Легура Бамбус Цевка Капа Променлива Брзина Сопирачка 10 парчиња

DEN 273.60
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристика : *материјал од алуминиумска легура, извонредна изработка*Велосипед алуминиумска легура бамбус цевка капа променлива брзина сопирачка 10pc Спецификации : Име : Велосипед Кабел Капа Материјал : алуминиум легура : променлива брзина 20*7*внатрешен дијаметар 4.5 mm сопирачка 20*7*внатрешен дијаметар 5.3 mm Packing големина : 60*40*40mmnet тежина : опрема менување На 1g, сопирачка 0,8 g, единечна тежина "се препорачува Да Се Продадат 10 парчиња, а на велосипед му требаат околу 10 парчиња"Бруто тежина : Вклучен Е Пакет Со Една Тежина ОД 1 ГРАМ : 10 ● капаче за Кабел за Велосипеди забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Удобен за употреба. Издржлив и практичен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата