• Свеж
Удобност Мека Обвивка Прилагодливи Куче Темперамент Средно-Розова, Дебелина Големина 22 -28

Удобност Мека Обвивка Прилагодливи Куче Темперамент Средно-Розова, Дебелина Големина 22 -28

DEN 463.84
Стока
Достапно е за нарачката

Крајбрежни Производи За Домашни Миленици-Удобност Мека Обвивка Прилагодливи Куче Темперамент Медиум. Прилагодливиот ремен за кучиња нуди стил и удобност, што го прави одлична алтернатива на најлонскиот ремен. Овој пакет содржи еден прилагодлив темперамент за копање од 22 до 28 инчи. Држи од 19 до 50 килограми. Увезени. Удобност Мека Обвивка Прилагодливи Куче Темперамент Средно-Розова, Дебелина Големина 22 "-28".

Особините

Најдобрите понуди во категоријата