• Свеж
Икона Резервоар За Свежа Вода со 1 2 FTP и 1-1 4 ФИЛЕР WT-58 10

Икона Резервоар За Свежа Вода со 1 2 FTP и 1-1 4 ФИЛЕР WT-58 10

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Рото-обликувана, едноделна конструкција за крајна издржливост. (Опционално) 3 фитинзи за пигмент и 1 фитинг за полнење претходно инсталиран (на предното лице на дијаграмот) за погодност за употреба во која било ориентација. 58 "х 16" х 10", 38 Галон. - Резервоарот Само Или со три агол поставеност фитинзи во 1/2 " и еден 1-1/4" полнење шеф. Едноделна конструкција. Рото-обликуван дизајн. Цврст, издржлив. Капацитет : 38 литри.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата