• Свеж
Мелоди 5-парче Источна Кралот Тафтувани Тапациран Спална Соба Во Собата Сива

Мелоди 5-парче Источна Кралот Тафтувани Тапациран Спална Соба Во Собата Сива

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нагласете го вашиот простор за спиење како никогаш досега со овој комплет за спална соба од пет парчиња. Драматично големи кули за глава со крилја над креветот за да направат голем дисплеј, со тафтување со копчиња и украсување на главата на ноктите. Соодветна комода доаѓа опремена со шест пространи фиоки со облоги на главата на ноктите околу рамката, координирајќи се со соодветното огледало и градите со пет фиоки. Ноќната маса со две фиоки е задолжителна за чување на најважните работи покрај креветот. Сите парчиња се тапацирани во луксузна кадифена ткаенина. Комплетот вклучува : Еден (1) кревет, еден (1) ноќна маса, еден (1) комода, еден (1) огледало и еден (1) граден кош. Создадете големо и гламурозно чувство во вашата спална соба со елеганција што ќе ги освежи вашите мисли секој пат кога ќе влезете. Целосно тапациран со мат кадифе во опции на пацифик сина или сива боја со акрилни блинг тафтувани копчиња нагласени со кристални и хромирани рачки за влечење. Хром готови метални нозе и рачно нанесена облога за нокти го засилува современиот израз на дизајнот. Исклучителна со импресивна кадифена, мат кадифена покривка. Неверојатна вредност и ексклузивна за Подлогата.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата