• Свеж
Каптера Обична Рециклирана Пластика Адирондак Чаир, Грејстоун

Каптера Обична Рециклирана Пластика Адирондак Чаир, Грејстоун

DEN 1759.84
Стока
Достапно е за нарачката

Однесете ја вашата релаксација на ново ниво Во Надворешниот Логан На ХН Рециклирана Пластична Столица Адирондак, изработена од 100% полиолефин (капачиња за шишиња со рециклирана вода). Оваа пластична плоча со дебелина од 7/8 инчи е составена во класичен дизајн На Стол Адирондак, доаѓа во вашиот избор на достапни бои и никогаш не треба сликање. Да се биде 100% водоотпорен го прави овој стол идеален за секоја клима. Опуштете се и се чувствуваат добро за животната средина Во Хн Отворено Логан Рециклирани Пластични Адирондак Чаир. Потребно е собрание. Димензии : 29l x 22 W x 40.5 H во. Изработени од 100% полиолефин (рециклирани капачиња за шишиња со вода). Изберете од достапни бои. 100% водоотпорен. 7/8-во. густата рециклирана пластична плоча никогаш не треба сликање. Карактеристики на класичниот дизајн На Адирондак. Потребно е собрание.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата