• Свеж
Простор Џем Леброн Џејмс-Бендифигс 7 Ексклузивни Колекционерски

Простор Џем Леброн Џејмс-Бендифигс 7 Ексклузивни Колекционерски

DEN 3.00
Стока
Достапно е за нарачката

Најновиот Нацрт-избор На Луни Тјунс, број 23 Леброн Џејмс е на теренот и подготвен ЗА СЛЕМ! Однесете го дома со НОВАТА ексклузивна линија За Вселенски Џем На Благородната Колекција Bendyfigs. Секоја сложено изработена фигура од 7 инчи што може да се свитка е уникатно извајана, носејќи ги вашите омилени анимирани ликови надвор од екранот и во реалниот живот. Тие се совршени за играње или прикажување. Оваа линија На Свиоци Е една од ретките колекции што содржи верзија На Луни Мелодија На Леброн Јамеѕејмс, која вклучува уникатно брендирана кошаркарска и дисплеј база. Благородната Колекција е официјален лиценциран креатор на филмска стока, специјализирана за ситно изработени богатства, филмски реквизити и колекционерски предмети. Благородната Колекција лансираше Bendy Figs оваа година со новата линија на фигури toylectible ® со многу детални скулптури во форма на свиткување за позирање и прикажување. Достапно во лиценци од ретро до во тренд ликови од поп културата за колекционерот од сите возрасти! ДОБРЕДОЈДОВТЕ, КРАЛОТ ЏЕЈМС, НА СЕРВЕРОТ-Стих : Создадете совршен слем забивање со можните Луни Мелодии Леброн Џејмс Простор Џем бендифиг!. ИДЕАЛНА ГОЛЕМИНА : Со Големина од приближно 7 инчи висока, оваа фигура за виткање е одлично вклопување на вашата работна површина или полица. СОВРШЕН ЗА ИГРАЊЕ или ПРИКАЖУВАЊЕ : Вклучува уникатно брендирана кошарка што се одвојува и база за прикажување. ИЗРАБОТЕНИ од ФЛЕКСИБИЛНИ МАТЕРИЈАЛИ : Свитките Комбинираат многу детална вајарска со флексибилен фактор на форма што можете да ја свиткате и да ја поставите во различни позиции. ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ВСЕЛЕНСКИОТ ЏЕМ : Оваа Бендифиг носи една од најретките, најпознатите лиценци за забава во Џем во вселената. ЕКСКЛУЗИВНО : можете да ја соберете Оваа Играчка За Џем во Вселената исклучиво на . СОБЕРЕТЕ ГИ сите : Соберете ги сите четири официјално овластени, висококвалитетни Играчки За Вселенски Џем – Bunny Bunny, Daffy Duck, Леброн Џејмс и Лола Bunny! . Простор Џем. УПЦ : 849421007454.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата