• Свеж
Француски Тост Момчиња 4-Училиште Униформа Краток Ракав Класичен Копче-До Фустан Кошула

Француски Тост Момчиња 4-Училиште Униформа Краток Ракав Класичен Копче-До Фустан Кошула

DEN 316.64
Стока
Достапно е за нарачката

Нашата Класична Кошула За Фустани Со Кратки Ракави е направена за децата да блеснат, се одликува со мека памучна мешавина поплин ткаенина Со брчки на францускиот Тост нема повеќе технологија. Оваа класична кошула за фустани има јака што може да се прошири за дополнителна просторија и удобност, како и функционален преден џеб на градите. Памучна Мешавина Поплин. 50 Тестирано Миење, Нашите Производи Последно Миење После Миење. Брчки Нема Повеќе Ткаенина За Лесна Нега. Таг Слободен. Заден Набор. Проширување На Копчето Надолу Јака, Дополнителна Просторија За Удобност. Предниот Печ Џеб На Градите. Опашка Полите. Врвни Детали За Шиење. Лента Бруто Зрно Вратот Снимање. Машина За Перење. Увезени.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата