• Свеж
Карибите Џо Висока Тежина Капацитет Стол

Карибите Џо Висока Тежина Капацитет Стол

DEN 0.67
Стока
Достапно е за нарачката

Уживајте на плажа во луксуз на Овој Карибите Џо Висока Тежина Капацитет Плажа Стол. Достапен во различни дизајни за печатење и цврсти бои, овој стол е изграден за цврстина со својата челична рамка тестирана со тежина од 300 фунти. Користете ги надградените дрвени потпирачи за раце за да го прилагодите столот на која било од неговите четири лежечки позиции. Искористете ги предностите на опремената перница за глава и држачот за чаши. Преклопете и лесно носете користејќи ги ремените за рамо на ранецот. Одмор на главата, висок капацитет на тежина, држач за чаши, ремени за рамо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата