• Свеж
Маргаритавил Суспензија Стол-Само Уште Еден Ден Во Рајот - Зелена Сина

Маргаритавил Суспензија Стол-Само Уште Еден Ден Во Рајот - Зелена Сина

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Ослободете се и извлечете максимум од убавото време Со Маргаритавил Само Уште Еден Ден Во Рајот Тензија Тревник Стол. Овој стол за тревник е изработен од челик со цевки со заштитна завршница обложена со прав и издржлив дизајн на суспензија. Седиштето е направено од полиестер кој лесно се чисти со шема на бои во сина и чај и Само Уште Еден Ден во дизајнот На плажата Маргаритавил. Држач за чаши и преграда за складирање со патент. Кога сте подготвени да одите, само преклопете ја рамката или складирањето. Димензии : 34 W x 29 D x 40 H во. Челична рамка обложена со прав. Практичен дизајн на преклопување. Полиестерска ткаенина отпорна на дамки. Тил и синиот маргаритавил дизајн. Држач за чаши за потпирачи за раце. 2 прегради за складирање со патент. 1-годишна гаранција на производителот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата