• Свеж
Тревко Хобит-Глоин Постер Јуниорс Тенк Топ, Црно-Медиум

Тревко Хобит-Глоин Постер Јуниорс Тенк Топ, Црно-Медиум

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Карактеристики материјал-100% Памучен Дрес 1/4 инчи. Врзување со една игла на вратот и дупките за раката етикета со лесна солза со двојна Игла пол-Помлади Официјално лиценцирани колекции - Хобитимпринт - Постер - Боја На Хобит-Глоин - црна Големина - средна тежина - 0,25 килограми.- SKU : TCSSW170702 Карактеристики Материјал-100% Памучна Маичка. 1/4 во. Врзување со една игла на вратот и отворите за раце. Лесно солза етикета. Дното со двојна Игла. Пол-Јуниори. Официјално лиценциран. Колекција - Хобитот. Отпечаток-Постер Хобит-Глоин. Боја-Црна. Големина - Средна. Тежина на предметот-0,25 килограми. - ШКУ : ТЦСВ170702.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата