• Свеж
Колекцијата за украси на домашни куќи сиви и бело потресено добро чиста забава типографија со четки за заби, црна врамена gicle текстурална уметност

Колекцијата за украси на домашни куќи сиви и бело потресено добро чиста забава типографија со четки за заби, црна врамена gicle

DEN 719.84
Стока
Достапно е за нарачката

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee текстурирана wallидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 24 x 1,5 x 30 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Стефани Работник Марот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата