• Свеж
Закривена тешка тежина, заоблена шипка за туширање, секоја од нив

Закривена тешка тежина, заоблена шипка за туширање, секоја од нив

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа единствена заоблена шипка за туширање создава повеќе простории во тушот. Се прилагодува за да одговара на 60-инчни до 72-инчни отвори. Закривена тешка тежина, криви за туширање : се прилагодува да се вклопи 60 "-72" отвори со влажна крпа за да се исчисти во разни завршни облици : 72 "L x 7.09" W x 3,74 "H.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата