• Свеж
Колекција Луе хобо торба со паричник од Миа К

Колекција Луе хобо торба со паричник од Миа К

DEN 879.68
Стока
Достапно е за нарачката

Забелешка : Оваа торба е дел од колекцијата MKF од Миа К. и нема асоцијација со материјалот Миа Фароу : Направено од високо квалитетен вегански ланнон-обложен рез : дизајниран со луксузен патент на златен тон Хардвертоп и стапала за затворање на стапалата за да ја задржи БАГ исправена Позиција Мерач на паричник Со рачки на рачки на рачки : Внатрешни работи се карактеризираат со простран оддел со средно-центрирана џебна џебна џебна валета, 8 слотови за картички, 2 прегради за сметки со целосна големина и средно центрирани џебови за патенти : 9 .5 Во L x 9 во H x 5.25 во Dremovable и прилагодливи Ременот на рамената се протега на 48 In Wallet 8 во W x 4 во H x 1 во лентата Dwristlet 6 во хобо.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата