• Свеж
Накит за небиолошка ќерка Анавија, подарок за ѓердан на ќерка, подарок за роденденска картичка за бонус, ѓердан постави ѓердан-[Два злато бесконечна двојна прстен, ?

Накит за небиолошка ќерка Анавија, подарок за ѓердан на ќерка, подарок за роденденска картичка за бонус, ѓердан постави ѓердан-[Два

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

✿ Небиолошки подарок за картички за ќерка и накит Оваа деликатна мајка ќерка постави ѓердан има два прекрасна двојна прстен шарм, виси од деликатниот ланец од не'рѓосувачки челик. Секоја ѓердан за мајка ќерка во оваа колекција доаѓа со незаборавен цитат отпечатен на картичка за желби. Тоа прави убав и внимателен подарок за ќерка и мајка. Ѓердан од не'рѓосувачки челик е прекрасна и уникатна идеја за подароци за да ги истуширате важните луѓе во вашиот живот со симпатичен, сушен и креативен подарок. ✿materials Јас користам 316 L хируршко одделение од не'рѓосувачки строги материјал за да направам накит, што гарантира дека нема да избледи или изгуби сјај во кое било време, и е хипоалергичен, што го прави безбеден за алергиски луѓе. ✿ Упатства за нега Иако користените материјали се изработени од не'рѓосувачки челик, ви препорачувам да не спиете, да пливате или да спреј хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување Долготрајноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Големина на приврзок : 0,90 "LX 0,55" W. 16+2 "кабелски ланец. ѓердан ќе биде спакуван со картичка во кутија за подароци Anavia, подготвена за надавање.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата