• Свеж
A1HC црна гума и coir, цветна гранична врата, 30 x60

A1HC црна гума и coir, цветна гранична врата, 30 x60

DEN 271.84
Стока
Достапно е за нарачката

Повеќе од декоративно подобрување Оваа гума и обликуван монограм монограм е направен со тешка гума за поддршка што ја прицврстува на место додека четкате нечистотија и остатоци од чевли и чизми. Затегнатиот коко-влакна го олеснува чистата стапала за чистење. 100% влакна од кокосови со кокос - Лицето на природно влакно обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. Граница со тешка тежина од гума цврсто ја прицврстува душекот во место спречувајќи ја да биде разнесена . место пред секоја надворешна врата - Користете на внатрешен двор, во гаража, перална, влез и каде било има голем сообраќај однадвор. Користете во покриени области на отворено. Не изложувајте директно на сончева светлина и дожд . Совршена големина за вашиот голем влез - мерки за работа 30 "x 60" што е идеално за еден и влезен двојна врата . Засилен раб и рамна граница - Дорматот има засилен раб и рамен Граница која спречува да се гази и лесно отворање и затворање на вратата . Комплетно нов дизајн - Дизајнот на гумена скара е од креирање на скици за уметници со рака што ќе го подобри изгледот на вашиот влез.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата