• Свеж
Фатбој Ламзак Оригиналниот Дневен Стол

Фатбој Ламзак Оригиналниот Дневен Стол

DEN 1759.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ламзак (ТМ) Оригиналот е удобно седиште или тросед за двајца што можете да го наполните со воздух за неколку секунди користејќи ја нашата уникатна техника на полнење. Ламзак оригиналот, направен со падобран материјал. Водоотпорен креваат каучот или стол. Не е потребна пумпа. Погоден за најмногу 2 лица. Одлично и за деца и за возрасни. Кампување, пешачење, базен, внатрешен отворен простор. Дури И ПЛОВИ на вода.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата