• Свеж
Водич за Навивачи на млб: Причини Да Ги Сакате Питсбуршките Пирати

Водич за Навивачи на млб: Причини Да Ги Сакате Питсбуршките Пирати

DEN 483.20
Стока
Достапно е за нарачката

Претставува историја На питсбург пирати преку профили на ѕвезда играчи и тим факти и статистика. Истражува некои од причините зошто навивачите сакаат питсбург пирати. Секое ширење нагласува различен факт, играч, приказна или традиција што помага да се дефинира тимот. Водич за Навивачи на млб : 12 Причини Да Ги Сакате Пиратите од Питсбург (Тврд Повез).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата