• Свеж
Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 16 Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИЧКО САТЕНСКО ЦРНО Одговара изберете: 2015 - ЏИП ВРАНГЛЕР НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ, ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К1500

Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 16 Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИЧКО САТЕНСКО ЦРНО Одговара изберете: 2015 - ЏИП ВРАНГЛЕР НЕОГРАНИЧЕН

DEN 2560.00
Стока
Достапно е за нарачката

ИЗВИДНИЧКИ САТЕНСКИ ЦРН 16Х8 5Х127 0мм Раселин 947Б-ИЗВИДНИК 16" Леано Алуминиумско Тркало, ИЗВИДНИЧКИ САТЕН ЦРН 16Х8 5Х127 0мм. Митинг инспириран 8-зборуваше дизајн со вентилирана барел функција. Завртка за затемнување на капачето со контрастно врежано лого на Раселин. Изграден од тежок алуминиум А356. Одговара Изберете : 2011,2015-2017 ЏИП WRANGLER НЕОГРАНИЧЕН СПОРТ 1999 ШЕВРОЛЕТ СИЛВЕРАДО К1500 2010,2012-2014 ЏИП WRANGLER СПОРТ 1995,1997-1999 ШЕВРОЛЕТ ТАХО К1500 1971-1976,1979,1981-1986 шевролет ц10 1988-1990,1992-1999 ШЕВРОЛЕТ ГМТ-400 Ц1500 1981-1986,1988-1995 ШЕВРОЛЕТ г20 1973-1974,1980-1986,1993-1996 шевролет каприс класик 1989-1999 гмц сиера ц1500 1971-1972,1987-1992 ШЕВРОЛЕТ КАПРИС 1995-2002 ШЕВРОЛЕТ Астро 1987 шевролет р10 1996 ШЕВРОЛЕТ ТАХО Ц1500 1992-1999 ШЕВРОЛЕТ Приградски Ц1500 1997-2002 шевролет експрес г1500 1978 шевролет ц10 ц10 1966-1984 КАДИЛАК ДЕВИЛ 1977 ШЕВРОЛЕТ БЛЕЈЗЕР 1971-1975 шевролет импала 1996-1998,2000-2002 ГМЦ САВАНА Г1500 1977-1979 линколн марк в 1975-1980 линколн континентал 1999 гмц савана р.в. г1500 1967,1969,1975-1986 ГМЦ Ц1500 1988 ГМЦ Гмт-400 ц1500 и повеќе - додадете ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата