• Свеж
Држач За Чување Садови за Бел Сапун Вшмукување Фен Водопад Исцедете Чист Сув, Заштеда На Сапун За Вода нема повеќе Влажни Шипки, Паднати Шипки или Губење Сапун

Држач За Чување Садови за Бел Сапун Вшмукување Фен Водопад Исцедете Чист Сув, Заштеда На Сапун За Вода нема повеќе Влажни Шипки,

DEN 1.33
Стока
Достапно е за нарачката

Описбања Кујна Водопад Чувар На Сапун Мијалник Кади Сунѓер Држач За Четки Организатор овој паметен сад за сапун за бања го исцедува вишокот вода директно во мијалникот, така што сапунот останува цврст и трае подолго. Дизајниран во густа, издржлива пластика, нашиот сад за сапун за заштеда на сапун има вшмукување чаша за да ја задржи на место. Исто така, има столпчиња за безбедно држење на сапунот и излив за насочување на водата во мијалникот. Нашиот држач за сапун ги одржува шалтерите и суви и почисти!Коси сад за сапуница го одводнуваат вишокот вградени огради за вода, држат сапун на место, сапун сув и чиста вода се одводнува во мијалници, бањи или комода на цимердимензии : 123*122*47ммматеријал : Стомачни Забелешка : ве Молиме дозволете одредена разлика во бојата. Доаѓа со целосна гаранција на производителот. Одговара на повеќе марки и модели (контактирајте го продавачот со вашето возило за информации за компатибилност на опремата).

Особините

Најдобрите понуди во категоријата