• Свеж
Енергетска Суспензија 3.3159 Гр Полиуретански Задни Контролни Чаури За Раце црни Вклопувања изберете: 1986-1990,1993-ШЕВРОЛЕТ КАЛИФОРНИЈА

Енергетска Суспензија 3.3159 Гр Полиуретански Задни Контролни Чаури За Раце црни Вклопувања изберете: 1986-1990,1993-ШЕВРОЛЕТ

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

И за предните и за задните суспензии на автомобили, камиони и Теренци. Изработен од полиуретан За хипер-Флексибилни Перформанси на Енергија за оптимални перформанси и издржливост. Одржува правилно усогласување под екстремни услови на улица, патека или надвор од патот. Го подобрува управувањето со возилото, свиоците и целокупната контрола. Целосно лебдат за неспокојот, ефикасно работење. Ја надминува и надминува гумата.Инсталација Instructions This Дел Одговара : Year Make Model Submodel1980-1989 Buick Electra Estate Wagon1980-1984 Buick Electra Limited1980-1984 Buick Electra Park Avenue1980-1983 Buick Estate Wagon Base1980-1981 Buick Le Sabre Base1985 Buick Le Sabrecollector е Edition1982-1985 Buick Le Sabre Custom1985-1990 Buick Le Sabre Estate Wagon1980-1985 Buick Le Sabre Limited1982 Buicklesabrelimited Издание F/E1980-1981 Buick Le Sabre Sport1986-1990 Chevrolet Caprice Base1978-1996 Chevrolet Caprice Classic1986-1990 Chevrolet Caprice Classic Brougham1978,1981-1982 Chevrolet Caprice Classic Estate1978-1981 Chevrolet Caprice Classic Landau1993-1994 Chevrolet Caprice Classic LS1987-1990 Chevrolet Caprice Classic LS Brougham1991-1993 Chevrolet Caprice Classic LTZ1979-1980 Chevrolet Caprice Classic Sport1978-1985 Chevrolet Impala Base1981-1982 Chevrolet Impala Estate1978-1979 Chevrolet Impala Landau1979-1980 Chevrolet Impala Sport1994-1996 Chevrolet Impala SS1980-1981 Oldsmobile98 Luxury1980-1984 Oldsmobile98 Regency1982-1984 Oldsmobile98 Regency Brougham1980-1992 Oldsmobile Custom Cruiser Base1980-1983 Oldsmobile Delta 88 Base1980-1981 Oldsmobile Delta 88 Holiday1980-1985 Oldsmobile Delta 88 Royale1980-1985 Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham1984-1985 Oldsmobile Delta 88 Royale Brougham LS1980-1981 Pontiac Bonneville Base1980-1981 Pontiac Bonneville Brougham1980-1981 Pontiac Bonneville Safari1980-1981 Pontiac Catalina Base1980-1981 Pontiac Catalina Safari1988-1989 Pontiac Safari Base Енергија Суспензија 80-96 Buick / 78-96 Chevy / 80-92 Возраст Црна Заден Крај за Контрола на Рака Черупка Сте се Вклопува Одберете : 1978-1984,1986-1990,1993-1996 CHEVROLET КАПРИЗ 1995-1996 CHEVROLET КАПРИЗ / IMPALA 1978-1985 CHEVROLET IMPALA 1985 CHEVROLET КАПРИЗ КЛАСИЧЕН 1980-1985 OLDSMOBILE ДЕЛТА 88 1991-1992 CHEVROLET КАПРИЗ КЛАСИЧЕН LTZ 1980-1985 BUICK LESABRE 1980-1984 OLDSMOBILE 98 1981-1984 BUICK ЕЛЕКТРА 1981 PONTIAC PARISIENNE 1980 PONTIAC BONNEVILLE 1980-1992 OLDSMOBILE ОБИЧАЈ CRUISER 1986-1990 BUICK LESABRE ИМОТ 1980-1981 PONTIAC КАТАЛИНА 1988-1989 PONTIAC SAFARI 1985-1989 BUICK ЕЛЕКТРА ИМОТ и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата