• Свеж
Блескави 1. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Класичен Инспириран Веренички Прстен, Уникатен Свадбен Прстен Со Извртување Во Сребро Со 18к Позл?

Блескави 1. Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Класичен Инспириран Веренички Прстен, Уникатен Свадбен Прстен

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Овој прстен за ветување е визуелен показател за вашата посветеност. Блескави 1,75 Каратно Тркалезно Сечење Морганит И Дијамант Моисанит Класичен Инспириран Веренички Прстен, Уникатен Свадбен Прстен Со Извртување Во 925 Сребро Со 18к Розово Злато. Позлата, Еден Соодветен Бенд Метал : Роза Позлатена. Тип На Скапоцен Камен : Праска Розова Морганит. Намалување на скапоцени камења : Круг Брилијантен пресек. Скапоцен Камен Карат Тежина : 1.00. Страна Камен Карат Тежина : 0.75. Вкупна Тежина На Карат : 1,75. Овој прекрасен веренички прстен се одликува со највисок СТЕПЕН ВВС праска розова морганит. Сите наши веренички прстени се направени со најквалитетни камења. Можеме да прилагодиме 10к, 14к или 18к цврсто бело злато, розово злато или жолто злато. Можеме да ја прилагодиме вашата нарачка со вистински дијамант моисанит, морганит, црвен рубин, зелени смарагди, син сафир, син аквамарин, црн дијамант. Купувајте Со Целосна Доверба 100 % Задоволство. Сите наши прстени се спакувани во прекрасна бесплатна кутија за накит. Можеме да ги изгравираме прстените.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата