• Свеж
Дудаун-Сиво-Црно-Медиум

Дудаун-Сиво-Црно-Медиум

DEN 189.76
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа симпатична едноделна бебешка банта е совршена алтернатива без проблеми на јакна и панталони. Страничните патенти се отвораат за целосно изложување на внатрешноста на пелената што ја поедноставува Дудаун, без да мора да го одврзува бебето. Со ред прилепувања долж рабовите, бантата лесно се претвора во костим за снег со две одделни мафти за нозе.Изолираните, ватирани материјали го запечатуваат студеното зимско време додека меката хауба од вештачко крзно и облогата од микро - ее го одржуваат бебето пријатно. 7 ЧАСОТ Наутро Доудаун-Сиво-Црно-Медиум.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата