• Свеж
USB Печатач Уред За Споделување Порта Прекинувач, 2-во 1-надвор КОНВЕРТОР USB Сплитер Компјутер Сподели U Диск Глувчето Уред Центар Порта USB Периферни Прекинувач Бо Цен?

USB Печатач Уред За Споделување Порта Прекинувач, 2-во 1-надвор КОНВЕРТОР USB Сплитер Компјутер Сподели U Диск Глувчето Уред

DEN 239.84
Стока
Достапно е за нарачката

Функција : 1. USB сплитер може да споделува USB опрема со најмногу 2 компјутери, како што се печатачи или скенери.2. Прекинувачот може да дели USB опрема помеѓу два компјутери без рачно исклучување на кабелот.3. Овој конвертор поддржува И УСБ печатач, скенер, глувче, тастатура, мобилен хард диск итн.4. Со резолуција од 1920 х 1080, ТАКВИОТ USB адаптер е USB 2.0 7.5. Користена компјутерска канцеларија, овој прекинувач не поддржува далечинско будење и управување со енергија.Спецификација : Тип На Ставка : Систем За Поддршка На Прекинувачи : 7резолуција : 1920 х 1080компатибилен : USB 2.0 Управување Со Енергија : Не е поддржано далечинско Будење : Не е поддржано користи : список на компјутерски канцелариски пакет : 1 x Прекинувач Овој конвертор поддржува И USB печатач, скенер, глушец, тастатура, мобилен хард диск итн. Користен за компјутерска канцеларија, овој прекинувач не поддржува далечинско будење и управување со енергија. Со резолуција од 1920 x 1080, ТАКВИОТ USB адаптер е компатибилен СО USB 2.0 за 7.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата