• Свеж
Авалон дома Елиот концентричен точки за килим

Авалон дома Елиот концентричен точки за килим

DEN 686.24
Стока
Достапно е за нарачката

100% полипропилен машински вграден килим со стил што го комплиментира вашиот обичен простор за живеење. Цена со огромна вредност, постои фламбоност во нејзината боја со живописни акценти на црвена домат, тиркизна сина боја и светла киселина зелена поп против смела неутрална златна позадина. За да го продолжите животот на килимот во вашата област, се препорачува рампа за килим. Машински ткаени од 100% полипропилен. Издржливи перформанси и лесна грижа. Инхерентно отпорна на дамки. Место чисто со вода и благ детергент. Ткаена полипропиленска поддршка.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата