• Свеж
​Lixada Отворено Дише Поместена Риболов Супериорен 209lb Имајќи Живот Безбедност Јакна Пливање Едрење Елек Комунални Елек Пловечки Уред

​Lixada Отворено Дише Поместена Риболов Супериорен 209lb Имајќи Живот Безбедност Јакна Пливање Едрење Елек Комунални Елек Пловечки

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ве молиме имајте предвид, оваа ставка бродови од меѓународен продавач. Очекуваната испорака е 10-15 дена.Овој риболов повеќе личи на надворешен елек со вкупно 11 џебови со патент и повеќе Скали за прицврстување и додатоци на предните и широките рефлектори на грбот и рамото. Под надворешноста тоа е целосно функционален уред за флотација кој може да се одвои за функционирање како носач на опрема за риболов на смолкнување. И овој елек ќе одговара на речиси секое лице поради мрежести прилагодливи ремени за тока. Ако вашиот главен приоритет е складирање на опрема, ова е единствено. Одлично е за риболов со мува, риболов со кајак, риболов со кану (речиси секаков вид риболов).Карактеристики : Изработени со премиум рипстоп полиестерска обвивка и заменлива ЕПЕ пена внатре за супериорен .Внатре отворање на патент за погодно вадење на пената за да биде супер тенок и дишечки елек.Четири дарежлив џеб на градите, четири предни џебови со патент, џеб од две странични мрежи и вкупно еден дарежлив заден џеб.Дополнителните јамки и скалите за прицврстување на градите покануваат сопствени прилози. Решетката на грбот и мрежестата ткаенина внатре даваат висока дишење.Отворените страни ви оставаат повеќе простор за веслање, фрлање или нишанење на водата.Ремените за прилагодување на бравата со повеќе мрежи нудат прилагодено вклопување за речиси секоја личност.Рефлекторите на грбот и рамото зрачат со професионално чувство за безбедност за спасување живот. Одлично за риболов со мува, риболов со кајак, риболов со кану (речиси секаков вид риболов).Спецификации : Боја : Сива / Зелена / Црвена / Сина / маскирна обложена /Камуфлажа необработен (Опционален)Материјал : Полиестер + Епе Пена макс лежиште : 95кг / 209.44 лбитем рамна големина : 55 * 46см / 21.65 * 18.1 вотежина : 750гр / 1.65 лбпакет големина : 50 * 44 * 10см / 19.69 * 17.32 * 3.94 тежина на пакетот : 780g / 1.71 lb Package Листа : 1 * Риболов Направен со премиум рипстоп полиестерска обвивка и заменлива ЕПЕ пена внатре за супериорен . Внатре отворање на патент за погодно вадење на пената за да биде супер тенок и дишечки елек. Четири дарежлив џеб на градите, четири предни џебови со патент, џеб од две странични мрежи и вкупно еден дарежлив заден џеб. Дополнителните јамки и скалите за прицврстување на градите покануваат сопствена приврзаност.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата