• Свеж
Lee® Women'sенски плус влечење- на удобна половината А-линија плетена пантолона

Lee® Women'sенски плус влечење- на удобна половината А-линија плетена пантолона

DEN 2.67
Стока
Достапно е за нарачката

Го знаете тоа чувство кога ќе ги облечете омилените панталони и тие се вклопуваат на сите вистински места? Lee® го фати совршено во овие удобни плетени панталони од линијата за половината. Направено со совршена количина на истегнување за да ги потенцирате вашите кривини и да има слабини предни џебови, овие панталони за влечење сигурно се омилени. Редовно вклопување. Висок пораст. Повлечете ја. А-линија силуета. Мека еластична лента за половината. Замачкани предни џебови. Заварувајте ги џебовите. 62% рајон, 33% најлон, 5% спандекс. Стил #112344249.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата