• Свеж
Довербата на таппел индустрии Прекрасна на вас фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност, дизајн од К. Кауфман

Довербата на таппел индустрии Прекрасна на вас фраза графичка уметничка галерија завиткана платно печатена wallидна уметност,

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Димензии : 17 x 1,5 x 17 инчи. Затегнати големини на платно вклучуваат стандард : 17 x 1,5 x 17 големи : 24 x 1,5 x 24 x-во-големи : 30 x 1,5 x 30 преголеми : 36 x 1,5 x 36. Уметничките дела се однесуваат на : розова, типографија, доверба, фраза. Дизајн од К. Кауфман.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата