• Свеж
Засекогаш млади женски кожни клинови со кожни со бисери и врежани ленти

Засекогаш млади женски кожни клинови со кожни со бисери и врежани ленти

DEN 351.84
Стока
Достапно е за нарачката

Пар засекогаш млади клинови со кожен кожен материјал, украси од бисери и врежана лента низ предниот дел, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време во текот на денот или ноќна ноќ во градот. Елегантен пар на засекогаш млади клинови додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Засекогаш млади клинови. Кожен материјал. Бисери за украси. Врежана лента преку предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата