• Свеж
Momentsубовни моменти со водечка дама за породилно до медицинска сестра градник со ленти за удобност и целосна прашка, стил L388

Momentsубовни моменти со водечка дама за породилно до медицинска сестра градник со ленти за удобност и целосна прашка, стил

DEN 383.84
Стока
Достапно е за нарачката

Momentsубовните моменти со водечки градник за дама за медицинска сестра ви помагаат да одржите активен животен стил додека го храните вашето бебе. Направено е од мешавина од памук да биде мека и дише. Овој градник без жица за породилно е дизајниран за удобност. Доаѓа во неколку бои за да можете да најдете оној што одговара на вашиот врв, што го олеснува носењето чиста или тенки ткаенини. Прилагодливите ленти и затворањето на клипот го олеснуваат отворањето за брз пристап. Неговиот дизајн помага да ги задржи влошките на медицински сестри за да спречат протекување. Затворениот градник за породилно здружение за стари лица со поставени ленти за удобност и целосни ленти за рамо на рамо со затворање на клипот за лесен пристап до чашата. Малку постелен медицински градник има ленти за удобност и целосна прашка. Ги одржува влошки за медицинска сестра за да избегнете протекување.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата