• Свеж
Springmaid My Finest Cordorinate Collector Collectory Collectory, корпа за отпад од багрем

Springmaid My Finest Cordorinate Collector Collectory Collectory, корпа за отпад од багрем

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Доставете ја вашата бања со линијата за бања со бања од Springmaid. Колекцијата за додатоци од багрем изработена од керамика и секое парче има прекрасно насликан, дизајн инспириран од природа, со што ова е одличен избор за ажурирање на вашата бања. Springmaid My Finest Cordorinate Collector Collector Collector, Bashter Acacia Tope : убаво насликан, дизајн инспириран од природа. Материјал : Керамика. Координирање на парчиња продадени одделно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата