• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Ковент Гарден пазар Канвас уметност од Филип Хугонард, бел мат, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Ковент Гарден пазар Канвас уметност од Филип Хугонард, бел мат, рамка за бреза

DEN 704.00
Стока
Достапно е за нарачката

Тема : пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : рамка од бреза, бела матка, акрилна трговска марка ликовна уметност „Ковент градинарски пазар“ платно уметност од Филип Хугонард, Бела мат, Бреза Рамка : Уметник : Филип Хугонард. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Рамка од бреза, бела матка, акрилик.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата