• Свеж
Покана за работа со плетена работа на д -р Шолл.

Покана за работа со плетена работа на д -р Шолл.

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Спортска патика со стрии. Тестирани перформанси : Во независно лабораториско тестирање, нашите чевли го победуваат просекот на индустријата за удобност и амортизирање. Отпорен на нафта, отпорен на лизгање на лизгање на лизгање на аутсала ™ ги исполнува стандардите SATRA TM63 и TM144. Одржливо стокмено : Еко-свесна ткаенина кутија за пети. Ограничувања и топлини направени од рециклирани шишиња. Шалтер за потпетици направени од рециклирани материјали. Материјали : Инженерско плетено. FIT : Лизгајте со вложен јазик и јака. Одржлива удобност : Технологија на инсол со анатомска перница, удобност и поддршка. Инсол : Мемориска пена кул се вклопува во анти-компресија на инпресија со гел перница и вентилатор за дишење за дишење. Средна должина : Го намалува притисокот на нозете, апсорбира шок и се движи со ногата. Движење : Лесна конструкција со неверојатна флексибилност. Стил : елегантен стил со не-обележување гума од надворешната страна. Свесно спакувано : Испратено во кутија направена со материјали за рециклирање и мастила засновани на соја. Одржливо стокмено : Еко-свесна ткаенина кутија за пети, облоги и врвови, направени од рециклирани шишиња, и бројач на потпетици направени од рециклирани материјали. Ткаенина и други.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата