• Свеж
Поедноставување 13 10 Средна Шевронен Громет Полица Торба Кошница Во Сива Боја

Поедноставување 13 10 Средна Шевронен Громет Полица Торба Кошница Во Сива Боја

DEN 815.84
Стока
Достапно е за нарачката

Ова Ја Поедноставува Средната Торба Со Полица Со Шевронен Шевронен Во Сива боја ги одржува вашите омилени лабави предмети безбедно на место. Моделот од шевронен и дава на вашата соба шик изглед додека додава простор за складирање на неа. Оваа корпа е совршена за поставување на полици и рамни површини. Има вградени рачки за лесен пристап и е изработен од издржлив материјал. Поедноставете Ја Средната Торба За Полица Со Шевронен Шевронен Во Сива боја. Димензии : 13 "х 10 " х 8". Отворете Го Врвот за лесен Пристап. Издржлив; Тежок. 2 Рачки Со Отворени Дупки. Може да складира мноштво предмети на која било површина или полица.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата