• Свеж
aibecy 2.4 GHz Безжичен Презентер Далечински Покажувач На Црвено Светло Презентација На Полнење Кликер БЕЗЖИЧЕН Презентер USB PPT Флип Пенкало Бело

aibecy 2.4 GHz Безжичен Презентер Далечински Покажувач На Црвено Светло Презентација На Полнење Кликер БЕЗЖИЧЕН Презентер USB

DEN 207.84
Стока
Достапно е за нарачката

Функција : . Индикатор За Ниска Батерија.Кога батеријата е премногу ниска, индикаторот ќе биде сино и ќе трепери некое време. USB Приемник, Приклучок и Игра. Компатибилен СО USB 1.0, USB 2.0, USB 3.0. Далечински Управувач. Далечинско растојание од 100 метри, над 200 метри црвено плус 360° контрола, ви овозможуваат лесно да одржувате презентација и да бидете ослободени од грижи за растојанието. Светло Црвен Покажувач. Топол потсетник за учесниците да го фатат секој детал што го зборувате. Усвојување на 2.4 Ghz RF примопредавател, тој нуди мала потрошувачка на енергија и добри перформанси,широко користени во секаков вид јавни прилики. Широка Компатибилност. Компатибилен Со прозорец xp, Победа 7810, /i OS, Андроид, И канцеларија серија страница вртење формат датотеки. Спецификација : . Далечинско растојание : 100м. Црвено : >200м. Батерија : Литиумска батерија. Капацитет на батеријата : 200мах. Номинален напон : 3.7 V. технологија На Пренос : 2.4 Ghz RF примопредавател. Големина на предметот : 130* 21* 12.5 мм/ 5.12* 0.83* 0.49 во. Тежина на предметот : 24,5 g/ 0,86 мл. Големина на пакетот : 170* 55* 25мм / 6.69* 2.17* 0.98 во. Тежина на пакетот : 52г / 1,83 мл. Пакување листа : . 1 * Презентер. 1 * УСБ-кабел. 1 * упатство За Употреба Индикатор За Ниска Батерија.Кога батеријата е премногу ниска, индикаторот ќе биде сино и ќе трепери некое време. USB Приемник, Приклучок и Игра. Компатибилен СО USB 1.0, USB 2.0, USB 3.0. Далечински Управувач. Далечинско растојание од 100 метри, над 200 метри црвено плус 360° контрола, ви овозможуваат лесно да одржувате презентација и да бидете ослободени од грижи за растојанието. Светло Црвен Покажувач. Топол потсетник за учесниците да го фатат секој детал што го зборувате.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата