• Свеж
Левмја Женски Фустан Долги Ракави Женски Пролет И Aut Бронзирање На Вратот Со Врат Секси Фустан Со Средно Здолниште Со Долги Ракави Со Здолниште Тенок Фустан

Левмја Женски Фустан Долги Ракави Женски Пролет И Aut Бронзирање На Вратот Со Врат Секси Фустан Со Средно Здолниште Со Долги

DEN 512.00
Стока
Достапно е за нарачката

Женска Пролет И Aut Бронзирање На Вратот Секси Фустан Со Средно Здолниште Со Долги Ракави, Тенок Фустан карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневен Дуксер,Патент,Долг Ракав ,Кардиган ,Маица Со Пуловер,Секојдневни врвови,Печатени Со Пердуви,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Дизајнот на долги ракави отпечатен Со Градиент го прави посекси и попривлечен за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат Заumn, Зима и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Type/Пролет/Зима Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер : Печатен Стил На Пердуви : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Долг Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан, Материјал : женски секојдневни фустани, полиестер, мека, лесна ткаенина, удобна и за носење Цел Ден, Совршен За Целата Сезона. ●Дизајн : дизајнот на деталите за високиот струк на ременот за самоврзување целосно ја покажува шармантната линија на половината. прекрасните испакнатини и лелеавиот раб го прават симпатичен и elegant.It е совршена должина за истрошување и работи добро за девојчиња со облини. Добра покриеност на градите и не покажува премногу деколте. Невидливо затворање на патент на грбот за подобро да ја заштитите кожата. ●Колокација : секојдневниот фустан за жени лесно може да се совпадне со капа,високи потпетици или сандали. Тоа е прекрасен и симпатичен макси фустан на плажа во вашиот плакар. Долг ветробран или јакна може да се совпаднат воumn и зима за да се комплетира стилски слоевит изглед. ●Прилика : овие фустани за жени совршени за секоја пригода,како што се забава,клуб,коктел,шопинг,свадба,работа,одмор,плажа,секојдневно носење,свадбен гостин,запознавање, породилно или полуформално носење. ●Инструкции за перење : машина за перење, миење раце ладно, сушење на воздух.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата