• Свеж
Елени стари машка бентонска меморија пена класичен облечен облечен чевли за чипка на чипка од чипка

Елени стари машка бентонска меморија пена класичен облечен облечен чевли за чипка на чипка од чипка

DEN 480.00
Стока
Достапно е за нарачката

Барате кул нов чевли што можете да го носите за да работите, или надвор од градот? Не гледајте подалеку, пристигнаа елените за машки бентонски мемориски пени класичен облечен облечен во чипка, чевли за фустани со чипка, со чипка, патеки! Разноврсен стил : Богатите синтетички горе со детали за Wing Tip Brogue ви нудат класичен изглед соодветен за работа и формални настани како свадби, додека модерното дно налик на патики го прави Бентон чевли за денес. Feelе се чувствувате одлично да ги носите овие чевли цела недела веднаш за време на викендот . удобно цел ден : Образениот чорап Ева Интол има перница за мемориска пена потпетица за дополнителна удобност. Класичниот стил на чипка Оксфорд овозможува безбедно и прилагодливо вклопување . Трајност : Флексибилната и издржлива надворешна плоча на TPR ќе се чувствува како вашиот омилен пар патики.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата