• Свеж
Хари Потер Хогвортс Крест Близнак Твин Целосен реверзибилен сив црвен шарен удобник и срам

Хари Потер Хогвортс Крест Близнак Твин Целосен реверзибилен сив црвен шарен удобник и срам

DEN 518.40
Стока
Достапно е за нарачката

Донесете ја магијата на Хогвортс во вашата спална соба со овој Хари Потер близнак/целосен утешител и срамни сет! Овој комплет за удобност одговара на кој било кревет близнак или целосна големина со бонус 20 "x26 " срам за да ја заврши вашата соба! Појавувања на листови и ќебе се продаваат одделно на! Утешител и појавување на срамни сет. Се одликува со шарен дизајн на Хари Потер Хогвортс. Реверзибилниот утешител се одликува со двоен дизајн. Направено од 100% полиестер. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Координира со дополнителни постелнини со теми на Хари Потер, продадени одделно.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата