• Свеж
Без граници на потсмев на вратот на вратот на јуниорите

Без граници на потсмев на вратот на вратот на јуниорите

DEN 1.00
Стока
Достапно е за нарачката

Двапати убаво. Овој 2fer врвот од без граници има удобен потсмев на вратот и чипка детали за дополнителен женски допир на вашиот изглед и гардероба. Спарете го со омилените дното и чизмите за целосна облека од глава до пети. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. исмејувачки врат; Копче назад назад. Кратки ракави. Детали од чипка; Замачкана полите. Внатрешен резервоар. Чипка : 90% најлон/10% спандекс; Резервоар : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Womenените 2 -та чипка од без граници.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата