• Свеж
Премиум Камуфлажа Отворено Спортски Графички Маици За Мажи-Кул Кошули Модни Маици

Премиум Камуфлажа Отворено Спортски Графички Маици За Мажи-Кул Кошули Модни Маици

DEN 3.33
Стока
Достапно е за нарачката

Опис. Менс Камуфлажа отворено спорт Печатени Маица Лето Кул Графички Мода Маица Врвот. Машина за перење ладно со како бои, падне сува ниска, не белилото, не железо. Големина Шема : . 1.Ве молиме погледнете ја табелата со големини погоре. Забелешка : . 1.Ве молиме дозволете 1-2см се разликува поради рачно мерење. 2.Ве молиме дозволете мала разлика во бојата поради различните компјутери' dis-player, камера или светло опкружување. Сите прашања слободно контактирајте не, ние ќе ви дадеме одговор во рок од 24 часа. посакувам да имате добро шопинг искуство тука. Мажи 3Д Маскирна спортски печатење на отворено Кружен Врат Кратки Ракави Мода Секојдневен Маица Маица. Тркалезен врат, кратки ракави, 3д маскирен спортски принт на отворено, ве прави супер мода и кул. Ткаенини погодни за кожата, меки, отстранливи од влага, удобни и дишат за носење. Совршен за секојдневно носење, секојдневна облека, забава, клуб, одмор, патување, фотографија, џез танц, итн. Ве молиме погледнете ги деталите за големината подолу пред да нарачате, се препорачува ладно миење на рацете.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата