• Свеж
Мишуовоти нараквица семејство пријатели љубов срце кристал шарм синџир шарм татко мајка мајка ќерка баба роденденски подарок

Мишуовоти нараквица семејство пријатели љубов срце кристал шарм синџир шарм татко мајка мајка ќерка баба роденденски подарок

DEN 559.84
Стока
Достапно е за нарачката

Големина : 37 САД : 6.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4.5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Нога Должина : 23.5 см/9.25" нога широк : 9цм/3.5" Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЦН : 240 Нога Должина : 24см/9.5" нога широк : 9.5 см/3.7" Големина : 39 САД : 7.5 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 38 ЦН : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24,5 СМ/9,7" нога широк : 9,5 См/3,7" големина : 40 сад : 8 велика британија : 6 еу : 39 цн : 250 нога должина : 25СМ/9,8" нога широк : 10см/3,9" големина : 41 сад : 8,5 велика британија : 6,5 еу : 40 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25,5 СМ/10" нога широк : 10СМ/3.9" ГОЛЕМИНА : 42 САД : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 7 еу : 41 Цн : 260 должина на стапалото : 26см/10.2" ширина на стапалото : 10.5 см/4.1" НАРАКВИЦА СЕМЕЈНИ ПРИЈАТЕЛИ ЉУБОВ СРЦЕ кристал Кристал шарм на синџирот на шарм татко мајка мајка ќерка баба роденденски подарок карактеристики : +почетна големина+22,5 + 5СМ/8,8" + 2" ПРОДОЛЖУВАЧ, прилагодлива НАРАКВИЦА ЗА ГЛУЖДОТ ПОГОДНА ЗА ПОВЕЌЕТО ЛУЃЕ.①Совети : не носете го кога се капете, избегнувајте контакт со лак за коса, парфем, производи за нега на кожата заедно.Questares®можете да изберете според вашите преференции, Олово удобно и удобно, секојдневно носење, меко и сјајно, тоа е идеален подарок за роднините и пријателите.●Подароци}Погоден за Сите прилики, ова е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, најдобра пријателка, девојка.●Направено со Љубовен Подарок●совршено за секоја пригода за подарување подароци, одлични божиќни подароци,подароци за денот на благодарноста,подарок за дипломирање,подарок за роденден,подарок за честитки,подароци за вокација, подарок за денот на мајката, подарок за годишнина или деловен подарок.Опис : Материјал : Легура Пакет : 1 ПАРЧИЊА Нараквици Совршени За секоја пригода за давање подароци. Нашите производи многу симпатична, ви овозможи да се привлечат спротивниот пол во диплома партии и карневалски партии. Многу мал и Нежен. Едноставниот и класичен стил е погоден за различни прилики, без разлика дали станува збор за состанување, патување или излегување, тој е многу погоден за носење, а уникатниот стилски дизајн лесно се издвојува. Дизајнерските занаетчии создадоа одлично искуство за носење, кое е едноставно и индивидуално, но сепак прекрасно и елегантно. Никој нема да го пропушти и ќе добиете многу комплименти. Ако ви треба помош, ве молиме контактирајте не.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата