• Свеж
Маици За Жени Графички Трендовски Памучни Широки Маици Без Ракави Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Маици Кошули За Жени

Маици За Жени Графички Трендовски Памучни Широки Маици Без Ракави Елек Маица Блуза Блуза Блузи Плус Големина Маици Кошули За

DEN 0.33
Стока
Достапно е за нарачката

Јака : У-Врат Материјал : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Солидокација : моден дизајн,,! Сезона : Летен Пол : Женскиот Пакет вклучува : 1 Еез Жени Блузенота : Дебелина : Стандардни Жени Со Цврста Боја Топ Тан Раглан Кошула Женски Пакет Маици Женски Тенки Маици Женска Табела : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 103см/40.55" Должина : 71см/27.95"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 107см/42.13" Должина : 72см/28.35"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 111см/43.70" Должина : 73см/28.74"ГОЛЕМИНА : XL САД : 10 Велика британија : 14 еу : 40 биста : 115cm/45.28" должина : 74cm/29.13"ГОЛЕМИНА : XXL сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 биста : 119cm/46.85" должина : 75cm/29.53"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 123cm/48.43" ДОЛЖИНА : 76 CM/29.92"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 127 CM/50.00" должина : 77cm/30.31"големина : xxxxl сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 БИСТА : 131 CM ДОЛЖИНА : 78cm должина на ракавот : без ракави. Моден Дизајн,,! Сезона : Лето. Забелешка : . Пол : Жени. Јака : У-Вратот.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата