• Свеж
Моето Дете На картер Бебе И Мало Дете Празник Едноделни Пижами, Големини 12М-5Т

Моето Дете На картер Бебе И Мало Дете Празник Едноделни Пижами, Големини 12М-5Т

DEN 271.68
Стока
Достапно е за нарачката

Оваа пријатна Пижама Едноделна Од Моето Дете На Картер ги покрива со леснотија. Оваа еднократна сензација е совршена за спиење, гушкање, играње или релаксирање. Изработена во удобна, мека ткаенина, едноделната пижама на ова бебе и мало дете има долги ракави и дизајн на стапала за поголема дополнителна топлина со преден патент за сигурно вклопување. Материјал : 100% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Деколте : Вратот На Екипажот со јазичето предвремени копчиња. Затворање : затворање На предниот патент за лесни промени. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Отпечатоци; затворено подножје; отпорен на пламен. Oeko-tex ® Стандард 100 Сертифициран. Детски И Детски Празнични Едноделни Пижами Од Моето Дете На Картер.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата