• Свеж
Торба За пиење Транспарентни Пијалоци Колби Торбичка За Алкохол Аранжман За Млазница Пијалоци Контејнер За Пиење Со Инка (Торба ОД 210 МЛ

Торба За пиење Транспарентни Пијалоци Колби Торбичка За Алкохол Аранжман За Млазница Пијалоци Контејнер За Пиење Со Инка (Торба

DEN 1.67
Стока
Достапно е за нарачката

Опис r. r.Чувајте се хидрирани додека спортувате на отворено. Земете ги вашите омилени пијалоци на активности на отворено. Донесете свои пијалоци каде сакате. Совршени за сите негазирани пијалоци, Овие шишиња се дизајнирани да стојат исправено кога се полни и може да се преклопат, навиваат или да се постават рамно кога се празни.R. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Транспарентна.р. - Материјал : ПА, ЈП.р. - Големина 1000МЛ : Околу 26, 5х16см/10, 43х6, 3инч.р. - Големина 410МЛ : Околу 12х21см/4, 72х8, 27инч.р. - Големина 210МЛ : Околу 11х16см/4, 33х6, 3инч.р. - Комплетот вклучува 3 Парчиња 210мл, 3 Парчиња 410мл, 3 Парчиња Торба во Стилот 1000мл и 2 парчиња инка.р. - овој производ може да собере пијалоци, млеко од соја, сок и така натаму . р. - Изработен од пластичен материјал за храна, одделение за храна, здрав и безбеден, не е лесен за кршење, издржлив.р. - пластичните колби Што Можат Да Се Сокријат може да се преклопат за лесно складирање, завртката може да помогне цврсто да се запечати торбата, без протекување, многу корисно за носење при излегување.р. - Погоден За носење пијалоци при излегување, кампување, риболов и многу повеќе.р. - Закосена млазница за лесно возење и со филтер за практично полнење. Комплетот вклучува 3 Парчиња 210мл, 3 Парчиња 410мл, 3 Парчиња Торба во Стилот 1000мл и 2 парчиња инка. Овој производ може да собере пијалоци, млеко од соја, сок и така натаму. Изработен од пластичен материјал за храна, одделение за храна, здрав и безбеден, не е лесен за кршење, издржлив. Пластичните колби што можат да се сокријат може да се преклопат за лесно складирање, завртката може да помогне цврсто да се запечати торбата, без протекување, многу корисно за носење при излегување. Погоден за носење пијалоци при излегување, кампување, риболов и многу повеќе.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата