• Свеж
Inktastic Иден Играч На Стрела Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

Inktastic Иден Играч На Стрела Подарок Дете Момче Или Мало Девојче Маица Со Долги Ракави

DEN 2.00
Стока
Достапно е за нарачката

Лого на играта со стрела за девојче или момче со слоган за иден играч На пикадо Инктастичен Иден Играч На Пикадо Мало Дете Со Долги Ракави Унисекс Црна 5/6Т. Иден играч на пикадо Маица Со Долги Ракави Со пикадо и дизајн на пикадо за момчиња или девојчиња. 4.5 мл. 100% чешлан памучен фин дрес (хедер е 93/7). Топстич ребрести јака и манжетни. Лентата од рамо до рамо ја поддржува ткаенината од прекумерно истегнување и обезбедува долготраен квалитет. Двојно игла полите дното. игра спортски натпревар деца светло обоени темно hws.

Особините

Најдобрите понуди во категоријата